В цьому розділі ви знайдете інформацію щодо алгоритму роботи CHEPORT при розробкі звичайного сайту нашою командою. У разі замовлення з розробки специфічних сайтів, а також мобільних додатків – алгоритм дещо інакший. 

Приймання заявки та особиста зустріч із клієнтом

Ми працюємо над вивчанням організацій, продуктів та послуг наших клієнтів у відношенні їх цільової аудиторії та цілей, поставлених продуктом що розроблюється.

Розробка ТЗ, та формування технічних вимог

Цей етап є дуже важливим, адже саме на ньому деталізуються задачі для виконавців – дизайнерів та програмістів. Технічне завдання дозволяє визначити технології на яких буде вестись розробка, а також отримати максимально точний час та вартість створення програмного продукту.

Обговорення проекту всередині команди та створення прототипу

Стратегія розвитку проекту повинна вибудовуватися ще до початку розробки. Грамотне планування дозволить зекономити час та витрати замовника, і отримати в кінці продукт, здатний принести користь у вигляді прибутку. Увага до деталей інтерфейсу, зручности користування на мобільних пристроях, адаптація проекту до просування..

Розробка дизайн-макетів сторінок

Наші дизайнери пропонують найсміливіші дизайнерські рішення. Ми завжди даємо вибір, пропонуючи декілька різних дизайн-макетів. Обраний клієнтом макет доопрацьовується та лише після затвердження передається в подальшу роботу.

Верстка сайту

На цьому етапі картинка починає перетворюватися в сайт. Клієнту надається доступ до тестового сервера з вресткою. Вже можна побачити статичну інформацію, та переглянути базові сторінки в режимі онлайн.

Інтеграція з системою керування контентом

Етап передбачає створення з верстки шаблону сайту під обрану CMS, або розробку індивідуальної адміністративної панелі. Результатом стане можливість керувати змістом сайта.

Тестування

Наша команда QA ретельно перевіряє кожну сторінку, щоби гарантувати, що всі функції працюватимуть справно, а елементи матимуть однаковий вигляд на всіх платформах. Це гарантує високу якість робіт й відсутність “сюрпризів” при здачі проектів.

Розробка технічної документації

Кожен проєкт є уникальним, навіть коли використовує стандартні елементи.  Тому ми розробляємо документацію індивідуально для кожного сайту. Документація допоможе розібратись з інтерфейсом та має відповісти на 99% можливих питань  менеджерів сайту.

Здача проєкту Замовнику

Запуск нового веб-сайту є одним з найпозитивніших і жаданих моментів — ціль роботи команди CHEPORT.  На цьому етапі сайт переноситься на основний робочий сервер, та стає доступним за власним доменом. Замовнику надаються доступи до сайту, інструкція та гарантія. Між нами і клієнтом підписується акт про виконані роботі.