CMS DRUPAL — ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ

Drupal – популярна CMS для управління роботою інформаційних веб-порталів. CMS була створена у 2000 році голландськими розробниками. Сьогодні вона має попит серед веб-розробників з усього світу. CMS Drupal безкоштовна, проте по функціоналу не поступається платним популярних систем, типу Umi.Cms, Bitrix.

Вибираючи в якості адмін-панелі систему Drupal, ви зможете забезпечити для свого продукту максимальну безпеку, захистивши його від зломів і хакерських атак. Дана CMS універсальна – вона ідеально підходить як для компактних ресурсів, так і для досить великих інформаційних проектів. Функціональність Друпал завжди була на висоті – до ваших послуг величезна добірка модулів, версій дизайнів, інших бонусів. На сьогодні над розробкою і програмною підтримкою CMS Drupal працюють сотні вебмайстрів по всьому світу.

Створюючи новий портал, за допомогою CMS Drupal розробник зможе протягом коротких термінів підвищити продуктивність ресурсу. Адмін-панель дуже зручна і проста у використанні – інтуїтивний інтерфейс допоможе швидко розібратися з усіма нюансами та деталями. Крім цього, як показує практика, веб-продукти, створені на базі цієї системи, досить швидко піднімають свої позиції в найпопулярніших пошукових сервісах. Звичайно, позиції кожного веб-порталу в пошуковій видачі залежать від безлічі факторів, однак завдяки простому, грамотно оптимізованого програмного коду, процес пошукової оптимізації проходить досить швидко.

Чому варто обирати CMS Drupal?

Безпека. Ядро CMS Drupal безперервно оновлюється, розробники кожен день працюють, щоб покращити свій продукт, та підвищити рівень захищеності даних своїх користувачів.

Багатомовність. Drupal пропонує понад 90 мов, завдяки вбудованій функції перекладу. Завдяки різним модулям, перекладатись може як контент, так і поля, форми та повідомлення про помилки.

Міграція. Завдяки гнучкій структурі, міграція на CMS Drupal відбувається легко та швидко, і без втрат змісту. Завдяки модулям, можна без проблем перенести не тільки контент, а і архітектуру сайту.

CHEPORT рекомендує Drupal 

Якщо Вам потрібно створити сучасний сайт, стабільний та легкий в роботі, в якому безпека була на високому рівні − ми рекомендуємо обрати саме CMS Drupal! Дізнайтесь більше, зателефонувавши за номером +380 68 716 23 00 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці https://cheport.com.ua/ua/contact