КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ – ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ В РОЗРОБЦІ САЙТУ

Кросбраузерність – це технологія розробки сайту, при якій весь сайт правильно відображається в різних браузерах. Дана технологія реалізується за допомоги HTML і CSS, а також різноманітних обхідних рішень, в окремих випадках – JavaScript. Для правильного відображення сайту на різних браузерах, веб-дизайнер обов’язково повинен задуматись над кросбраузерністю проекту сайту з першої секунди роботи над ним. Як же це досягається?

По-перше – потрібно визначити перелік браузерів, з якими сайт буде працювати. Таку інформацію можна отримати вивчивши статистику відвідувань сайтів-конкурентів або наближені по тематики проекти, в якій можна переглянути, якими браузерами в більшості випадках користуються відвідувачі цього сайту. Сервіси Google Analytics і Yandex Metrika допоможуть отримати таку інформацію. Завдяки цьому, дизайнер визначає найпопулярніші браузери, після цього етапу можна починати роботу.

В більшості різноманітні браузери використовують загальні правила та стандарти, але в деяких випадках вони мають різні алгоритми обробки html-кодів і таблиць css, це і призводить до випадків, коли в різних браузерах деякі елементи сайту відображаються по різному.

Існує кілька можливих варіантів вирішення проблеми кросбраузерності. Найпопулярніший спосіб, який застосовують більшість веб-програмістів – написання різноманітних «хаків». Тобто, простими словами, наборів спеціальних кодів або правил, які з розраховані на певні браузери. Це означає, що для коректного відображення сайту, наприклад, в чотирьох браузерах, то потрібно написати по одному «хаку» для кожного браузера. Але писати «хаки» для кожної версії різноманітних браузерів дорого та довго. Для цього використовується ще один метод – просто працювати з тими елементами, які при верстці html-коду, відображаються однаково в основних браузерах, хоча при цьому і втрачається ряд важливих функцій.

CHEPORT рекомендує!

При роботі над проектом, наша команда завжди приділяє першочергову увагу кросбраузерності сайту, над яким працює. Ми дбаємо, щоб наш продукт виглядав коректно, красиво, та мав належний функціонал. Дізнайтесь більше, зателефонувавши за номером +380 68 716 23 00 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці https://cheport.com.ua/ua/contact