ЩО ТАКЕ LARAVEL

Laravel це безкоштовний PHP 5.3 фреймворк з відкритим кодом, сам винахідник цього фреймворку описав його як “Фреймворк для Веб-майстрів” (“A Framework For Web Artisans”). Головні його особливості, це простота, елегантність, та хороша документація. Також він звільняє від масивного і заплутаного коду, допомагає створювати чудові веб додатки, використовуючи простий і виразний синтаксис. Розробка повинна бути творчим і цікавим процесом, а не приносити незручності.

Простий – функціонал Laravel є простим для розуміння і використання. Якщо вам подобається простота і легкість CodeIgniter, ви отримаєте задоволення і від Laravel.

Елегантний – більшість функцій Laravel чудово працюють, не вимагаючи додаткової настройки. Спираються на загальноприйняті стандарти написання коду, роблячи його інтуїтивно зрозумілим.

Документація – документація Laravel закінчена, і постійно оновлюється.

Що робить Laravel особливим?

Як і будь-який PHP фреймворк, Laravel має безліч функцій, які виділяються серед інших. Ось деякі, які найбільш важливі.

Пакети

Пакети (bundles) в Laravel це як PEAR для PHP. Вони є доповненнями, які ви можете завантажити та підключити до Laravel. На даний момент існує досить багато загальнодоступних пакетів в репозиторії пакетів Laravel який постійно поповнюється. Laravel дозволяє використовувати командний рядок для швидкого встановлення пакетів.

Eloquent ORM

ORM – це технологія програмування, що розроблена для полегшення програмістам роботи з БД шляхом надання методів API для типових операцій (вибірка, додавання, оновлення, видалення і т.д.). Eloquent ORM є найбільш передовою ActiveRecord реалізацією для PHP. Подібно Doctorine ORM дозволяє зробити будь-яку роботу з базою даний дуже простий. Можна з легкістю виконувати CRUD операції над вашою базою даних. А так же створювати різні зв’язки між таблицями.

Міграції

Міграції бази даних є вельми корисні для будь-якого проекту, особливо для проектів з декількома розробниками, дозволяючи мати останню версію бази даних у всіх розробників. У Laravel для цього потрібна лише одна команда в командній строці. У Laravel є власний конструктор таблиць, що дозволяє швидко писати зміни в базу даних.

CHEPORT рекомендує Laravel

Якщо Вам потрібно створити гнучку систему під персональні потреби, щоби не було жодного зайвого модулю, а безпека була на високому рівні − ми рекомендуємо обрати саме фреймворк Laravel! Дізнайтесь більше, зателефонувавши за номером +380 68 716 23 00 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці https://cheport.com.ua/ua/contact