MOTION UI – НОВИЙ ТРЕНД ВЕБ-ДИЗАЙНУ

Популярність моушн-дизайну продовжує рости, все більше сайтів інтегрують анімацію у свій дизайн, використовуючи різні фреймворки та бібліотеки JavaScript. Сьогодні ми розглянемо бібліотеку Motion UI, яка стає все більш популярною.


Motion UI – бібліотека Sass для створення власних переходів CSS та анімацій, яка дозволяє миттєво анімувати призначений для користувача інтерфейс вашого сайту використовуючи Моушн-дизайн. Оновлена версія цієї бібліотеки включає більш надійні варіанти переходу, систему анімації та гнучкі шаблони CSS, які можуть працювати з будь-якою анімаційною бібліотекою JavaScript.


Motion UI включає понад два десятки вбудованих класів переходу та анімації. Коли ви переходите до виробничого середовища, бібліотека дає вам повний контроль над тим, як ваші ефекти працюють.


Головне в Motion UI, що робить його одним з ключових напрямків розвитку веб дизайну, – його простота, гнучкість і універсальний характер. Перш за все, кодування Motion UI легко зрозуміти, якщо у вас є базові знання CSS і JavaScript. По-друге, Motion UI надає користувачам можливість задавати безліч параметрів, за допомогою яких можна змусити анімацію поводитися в точності так, як вони хочуть. Крім того, користувачі можуть застосовувати переходи та анімації Motion для майже будь-якого елементу вашого сайту, що забезпечує перевагу цій технології над іншими бібліотеками.


Ядро бібліотеки являє собою набір потужних переходів та анімації Sass, які дають вам повний контроль над деталями ефекту, від того, в який бік елемент ковзає, до того, наскільки він крутиться, або наскільки сильно він трясеться. Motion UI також містить велику кількість попередньо підготовлених CSS-класів, які допоможуть вам швидко розпочати роботу.

CHEPORT рекомендує Motion UI

Якщо Вам потрібно створити сайт з сучасним дизайном та якісною анімацією − ми рекомендуємо використовувати саме Motion UI.  Дізнайтесь більше, зателефонувавши за номером +380 68 716 23 00 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці https://cheport.com.ua/ua/contact