ЩО ТАКЕ PUSH-ПОВІДОМЛЕННЯ

Технологія Push-повідомлень з кожним днем стає все більш актуальною. То, що почалося, як черговий спосіб заохотити юзера до потрібної дії, переросло в щось набагато більше.

Push-повідомлення – це невеликі віконця, що випливають на екрані вашого пристрою. Вони можуть з’являтися на екрані будь-якого пристрою, де є область оповіщення, або є можливість виведення на екрані даних, прийнятих з мережі Інтернет.

Push-повідомлення з’являється на всіх розкритих вікнах браузеру і на деякий час затримується на екрані пристрою. Деякі ОС (наприклад, Android) дозволяють отримувати “пуші” навіть при закритому браузері.

Заходячи до своєї електронної скриньки, ви відразу побачите надіслані вам листи. Посилання сайтом повідомлень на пошту називається технологією pull (тягнути), тобто дані «витягуються» з сайту, коли вони вам потрібні.

В той час технологія push (штовхати) повідомлень дає можливість ресурсу можливість самому надавати вам нові дані. В цьому випадку ви отримуєте актуальну інформацію, оскільки ця технологія передає дані в режимі онлайн, без витрачання часу на перевірку даних. Також за допомоги технології push-повідомлень можна не лише отримувати інформацію, а і синхронізувати дані, якщо вони оновлені.

Пуш-розсилки мають багато переваг перед іншими каналами комунікації (E-mail, SMS, месенджери). «Пуші» легко інтегрувати, на них дуже просто підписатися, зовнішній вигляд повідомлень не відштовхує одержувачів. Стратегію надсилання повідомлень можна швидко коригувати (міняти час, тривалість і т.п.), розробка дизайну не вимагає великої підготовки (як у випадку з банерами для контекстної реклами). Крім того, результати пуш-розсилки об’єктивно оцінюються за допомогою статистичних даних. А кожну наступну розсилку планують, виходячи з досвіду попередніх.

CHEPORT рекомендує технологію Push

Якщо Вам потрібно зручно та швидко зробити розсилку для користувачів вашого сайту, то ми рекомендуємо використовувати Push-повідомлення! Дізнайтесь більше, зателефонувавши за номером +380 68 716 23 00 або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці https://cheport.com.ua/ua/contact