ТРЕНДИ ВЕБ-ДЕЗАЙНУ В 2019 РОЦІ

Веб-сайт, який сьогодні виглядає витонченим і сучасним, може виглядати застарілим лише через кілька місяців. Саме тому, знати різницю між тенденцією в галузі та прохідним почуттям дуже важливо при розробці вашого веб-сайту – ви хочете, щоб ваш дизайн виглядав чудово протягом декількох років, а не нагадував дошку повідомлень Geocities від 1996 року.

У 2019 році тенденціями в веб-дизайну стануть пріоритет швидкості та мобільний дизайн, привабливий простими конструкціями, що захоплює фоновими відеороликами тощо.

Швидкість

Скільки часу ви роздумаєте над тим, щоб отримати гарне враження від потенційного клієнта? Якщо мова йде про взаємодію з ними в Інтернеті, у вас є менш як три секунди.

Люди, як правило, нетерплячі. У дослідженнях, проведених Akamai та Gomez.com, 50% користувачів очікують, що, коли вони натискатимуть сайт, він повинен завантажуватись через дві секунди або менше, і вони відмовляться від сайту, якщо для завантаження потрібно більше ніж три секунди.

Як видно, чудовий сайт – це чудовий сайт, але якщо через дизайн сайт довго завантажується, це може призвести до втрати великої кількості доходів через те, що ніхто не наважується навіть подивитися на ваш сайт…

Все це означає, що оскільки веб-сайти повинні завантажуватися швидше, це має бути пріоритетом ще під час процесу проектування. Веб-дизайнери не можуть просто покладатися на розробника, щоб перетворити свою роботу на те, що добре виглядатиме і добре оцінювати – швидкість повинна бути конструктивним параметром.

Дні гігантських фотографій, нестиснутих відео та роздутого Javascript завершено. Попри те, що великі зображення та відео не відійшли від веб-дизайну, у 2019 році вони будуть вбудовані таким чином, що вони не збільшать час завантаження.

Плаский дизайн

У 2017 році дизайнери та розробники почали створювати чисті та прості веб-сайти для кращої мобільності. З того часу кількість пошукових запитів для мобільних пристроїв постійно зростає, і дизайн веб-сайтів, орієнтований на мобільні пристрої, зараз є необхідністю, а не просто варіантом.

Чисті, мінімалістичні конструкції або плоскі конструкції характеризуються швидкою завантаженням і в даний час модні та бажані з двох важливих причин. По-перше, як користувачі мобільних пристроїв, так і веб-переглядачі на робочому столі можуть переглядати веб-сайти, які завантажуються швидко. По-друге, вони можуть зберігати високу цінність SEO. Плаский дизайн допомагає сайту виконувати багато вимог щодо швидкості, які починають вимагати пошукові системи. Ось чому плоский дизайн став популярним і продовжуватиме бути модним у 2019 році.

Плоский дизайн не означає, що все зменшується до двох вимірів – це все про мінімалізм і юзабіліті. Це дизайнерська естетика, яка позбавляється безладу та зосереджена на важливих частинах вашого веб-сайту.

Незважаючи на мінімалізм, це не означає, що плоский дизайн нудний. Контрастні яскраві кольори, ілюстрації з простими зображеннями, сума деталей плоского дизайну приходить разом, щоб забезпечити відмінний користувацький досвід, який запам’ятовується.

Оскільки плоский дизайн не залежить від захопливих фотографій, він не має великої кількості додаткових даних для завантаження, коли користувач переходить на сторінку. Це означає, що для власників веб-сайтів дві дуже цікаві речі: по-перше, клієнти матимуть приємний досвід використовуючи швидкий веб-сайт. По-друге, така конструкція сайту робить швидкість та оптимізацію сторінок набагато кращими, що дуже бажано для Google, Bing та майже кожної іншої пошукової системи. Як ми вже говорили в секції швидкості, швидше завантаження означає, що ваш сайт добре оцінюватиметься, і користувачі з привабливим пласким дизайном зможуть залишатись на вашому сайті частіше.

Мобільно-орієнтований дизайн

Швидкість – це не єдиний показник, який Google використовує для оцінювання веб-сайтів. У 2015 році кількість запитів у пошуковиках через мобільні пристрої перевершили такі на комп’ютері. Згідно з цим, Google змінив правила того, які сайти вони індексують першими – тепер вони надають перевагу мобільним сайтам над сайтами, які не є мобільними.

Мобільно-орієнтований дизайн – це зміна способу створення веб-сайтів принципово. Стандартом є те, що сайт розробляється не лише для настільного чи портативного комп’ютера, а також адаптивний дизайн для мобільних пристроїв або мобільних пристроїв.

Односторінкові сайти

Швидкість та мінімалізм – це ті тенденції, які знову і знову виникають при обговоренні веб-дизайну у 2019 році, що є однією з основних причин того, що односторінковий дизайн також став тенденцією веб-дизайну 2019 року. Дизайн одиночної сторінки відноситься до веб-сайтів, які мають лише одну сторінку замість декількох сервісних сторінок або статей блогів.

Незважаючи на те, що дизайн на одному аркуші, ймовірно, не захопить майбутнє веб-дизайну, він, безумовно, продовжуватиме тримати свою позицію у 2019 році.

Фонове відео

Незважаючи на мінімалістичні, швидкі завантаження, плоскі тенденції дизайну, фонове відео все ще неймовірно популярні, оскільки ця тенденція йде у 2019 рік. Ви можете подумати, що відео занадто сильно завантажить сайт, але цікаво, що фоновий відеоролик збільшує кількість користувачів.

Відео просто більш привабливі, ніж текст чи зображення. Ви, ймовірно, побачили цю тенденцію на соціальних медіа-платформах, як Facebook за останні пару років. Публікації з відео мають пріоритет над іншими типами повідомлень. Вони навіть полегшили перегляд відеороликів за допомогою автоматичного відтворення під час прокручування каналу.