КОМПАНІЯ CHEPORT ВЗЯЛА УЧАСТЬ У БІЗНЕС СНІДАНКУ В КИЇВСЬКОМУ ОФІСІ ZBH

У штаб-квартирі Закордонного торговельного бюро в Києві Польської агенції інвестицій та торгівлі, 21.11.2018 року відбулася подія з циклу “Бізнес сніданок” що є навчальною платформою та можливістю переговорів B2B між польськими та українськими підприємцями. 

У комфортній атмосфері конференційної зали зібралися разом велика кількість фірм та осіб зацікавлених веденням діяльності в Польщі. 

На початку зустрічі пан Сергій Жорін, Директор з корпоративних продажів Страхової компанії PZU Україна, виступив з презентацією “Соціальне забезпечення працівників та методи нематеріальної мотивації”. 

У другій частині пан Маріуш Тивонюк, співзасновник адвокатського бюро Tywoniuk & Lewandowski Sp.k., а також Аґнєшка Тивонюк, фахівець з фінансового та управлінського обліку, президент правління групи OCG, представили слухачам питання зв’язані з виходом на ринок Польщі та серед іншого правові питання зв’язані з процесом створення та ведення фірми, а також інвестування в Польщі.

Джерело: https://ukraine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/288025,sniadanie-biznesowe-w-zbh-kijow-budowanie-potencjalu-firm-ukrainskich-poprzez-wejscie-na-polski-rynek-.html