WINDOWS 7 ОТРИМАЄ ДОДАТКОВЕ ЖИТТЯ З WINDOWS VIRTUAL DESKTOP

Microsoft оголосила, що їхній новий продукт Windows Virtual Desktop тепер доступний для публічного попереднього перегляду. Ця технологія дозволяє підприємству переміщати свій робочий стіл та програми в Azure і розміщувати їх на операційних системах Windows 10 і Windows 7, які завжди забезпечені останніми оновленнями.

Windows Virtual Desktop тестувався приватними організаціями, а корпорація Майкрософт точно налаштувала цей продукт. Тепер, поки у вас є підписка Azure, яку ви можете спробувати безкоштовно протягом 12 місяців, кожен зможе протестувати розміщення додатків та робочого столу з настільних комп’ютерів до хмари.

Важливо відзначити, що, незважаючи на те, що ця програма називається віддаленим робочим столом, це насправді клієнт віртуального робочого стола Windows, а не додаток з такою ж назвою, що поставляється з попередньо встановленою в Windows. Корпорація Майкрософт може розглянути можливість переосмислення назви цього клієнта.

Оскільки “темні режими” стали необхідною умовою для багатьох користувачів, користувачі з радістю дізнаються, що ця функція доступна також у клієнті віддаленого робочого столу.

З майбутнім кінцем життя/закінченням підтримки Windows 7, що з’явиться в січні 2020 року, Microsoft рекомендує користувачам оновити Windows 10. Щоб підштовхнути до цього, Microsoft випустила оновлення для Windows 7 SP1, яке відображає повідомлення, що сповістить користувачів про цей майбутній кінець підтримки.

Для організацій, яким потрібна Windows 7 і які не готові перейти до Windows 10, Microsoft пропонує цікавий стимул для використання свого продукту Windows Virtual Desktop. Це можливість продовжувати використовувати Windows 7, розміщуючи програми та робочий стіл в хмарі Azure.

Навіть краще, екземпляри Windows 7 Virtual Desktop будуть отримувати безкоштовні розширені оновлення безпеки до 2023 року.

Це дозволить організаціям оновити свої локальні робочі станції до Windows 10, але продовжувати використовувати будь-які необхідні програми Windows 7 за допомогою Windows Virtual Desktop. В якості додаткового бонуса користувачі Windows Virtual Desktop також отримують розширений доступ і підтримку Office 365 ProPlus.

Оскільки ці віртуальні робочі столи будуть працювати в хмарі, для того, щоб правильно використовувати їх, компанія повинна переконатися, що підключення до мережі є адекватним і що розміщення конфіденційних даних у хмарі не порушує правила компанії чи уряду.

Корпорація Майкрософт також попереджає, що, незважаючи на те, що десктопи можуть бути розгорнуті на віртуальних машинах у будь-якому регіоні, рішення щодо управління даними перебуватиме у Східній частині США під час публічного перегляду.