Сайт за вашим бюджетом

У вас є бюджет на створення сайту — у CHEPORT є рішення під ваш бюджет.

Ми, звісно, як і більшість інших IT компаній, формуємо вартість власних послуг на основі розрахунку годин, що витрачаються на виконання робіт. Ви можете ознайомитись з вартістю розробки, на прикладі сайту візитки за посиланням, тут вказано мінімальну вартість розробки, за яку ви отримаєте якісний, сучасний сайт персонально для вас, або для вашого бізнесу.

Та ми вирішили спробувати працювати з фактичним бюджетом з яким до нас приходить клієнт.

Пілотний проєкт, що називається “Чесний бюджет” запроваджено нами для виконання проєктів для замовників чий бюджет на розробку сайту менший за нашу базову ставку розробки.

Ми прагнемо, щоб клієнти які замовляють послуги на фрілансі мали можливість отримати якісний продукт і сервіс за ті самі гроші.

Ми впевнені, що зможемо знайти рішення, що влаштує вас з боку часу та фінансів.

Звісно, якщо бюджет проєкту буде нереальним — надто заниженим, то ми не візьмемо його в роботу. Але, як показує практика, майже завжди нам є що запропонувати.

Умовою участі в проєкті “Чесний бюджет” є надання з боку замовника чесної інформації щодо очікувань (яким має бути проєкт) та виділених фінансів.

“Чесний бюджет” включає лише послуги з розробки програмного забезпечення. На послуги з просування та доопрацювання існуючих проєктів, розроблених нашою компанією або стороннім розробником, умови не розповсюджуються.