Що це таке?

Такі сайти розробляються під потреби конкретного клієнта. В залежності від особливостей бізнесу кастомні сайти можуть об’єднувати в одному середовищі e-commerce (інтернет-магазини), корпоративні портали, CRM тощо. Тобто, при розробці кастомних систем ми інтегруємо окремі сервіси в єдину систему. В залежності від технічного завдання кастомний сайт може бути і корпоративним, і вебпорталом, і CRM системою тощо.

Вам потрібен Кастомний сайт якщо:

Перелік функцій не охоплює жодна з чинних систем.

Ваш бізнес специфічний та потребує особливого підходу.

Очікується що сайт буде високонавантажений.

Необхідне специфічне розподілення ролей / кабінетів / можливостей для різних типів користувачів.

Планується інтеграція нового функціоналу без переходу на іншу платформу.

Високі вимоги до безпеки.

Що ви отримаєте:

В кінцевому результаті ви матимете повністю персоніфікований сайт з необхідним функціоналом — “нічого зайвого”. Буде створена необхідна для швидкого запуску структура, база даних тощо. Ми підготуємо детальну інструкцію з використання програмного продукту та проведемо навчання для вас та ваших співробітників.

Скільки ресурсів потрібно:

 

Розробка повністю індивідуальна, тому кількість часу і вартість обговорюються окремо для кожного проєкту. 

від 30-ти днів

На розробку прототипу, дизайну, верстку та створення CMS - необхідно мінімум 20 дні, при умові швидкого прийняття рішень.

від 4000$

Орієнтовний бюджет необхідний на розробку повноцінного сайту з індивідуальним дизайном та кастомною системою управління.

від 1 години / день

Максимум часу який має приділити замовник для успішного та своєчасного завершення проєкту. Проєкти категорії Кастомні складні та потребують значної уваги на етапі написання ТЗ.

Схожі проєкти що були реалізовані: