callme

Розробка

Ви звертаєтесь до нас з конкретною ціллю − презентувати себе або свій бренд в Інтернеті у вигляді веб-сайту, або вийти на ринок з інноваційним додатком для мобільних пристроїв на платформі Android чи iOS. Ми вміємо вирішувати будь-які поставлені задачі з розробки, пропонуючи Вам найоптимальніший варіант найвищої якості.

Просування

Щодня створюються сотні різних сайтів, порталів, інтернет-магазинів, задача яких − продавати. Але для старту продажів необхідно грамотно підготовити та налаштувати інструмент продажів − Ваш сайт. Зробимо з Вашого сайту − прибутковий інструмент.

Дизайн

«Зустрічають по обкладинці…» Дизайн повинен відповідати Вашому статусу, тематиці, сучасним трендам. Й головне − дизайн повинен допомогти клієнту зрозуміти Ваш сайт, а не заплутати його. Вам сподобається лаконічність, Вашому клієнту − Ваш продукт/послуга та зручність сайту.

Відеопослуги

Життя − рух. Часто відео на 30 секунд розповість більше про Вас та про Вашу діяльність ніж брошура на 30 сторінок. Проста презентація перетвориться на фільм що захоплює. Але часто потрібно просто відпочити на корпоративі чи родинному святі та зберегти приємні моменти.